Üsküp’de Eğitim

Üsküp’de eğitime yakından göz atalım. Öğretmenler, fiziki koşullar, yayınlar ve z-kitaplar, interaktif sınıflar.

Öğretmenler

Eğitimin başrolündeki tecrübeli, eğitim odaklı öğretmenlerimiz siz öğrencilerimizin geleceğine yön veriyor.

Fiziki Koşullar

Geniş, ferah ve ortalama 16 kişilik sınıflar.  Kurs binası merkezi lokasyonda olup, ulaşımı kolaydır. Böylece uzak yerlerde kursa giderken harcadığın zamanı kendine ayırarak ya da rakiplerine daha fazla fark atmak için daha fazla çalışarak kullanabilirsin. Senin için en iyisini istiyoruz.

Yayınlar ve Z-kitaplar

Üsküp Eğitim Kurumları yapmış olduğu kurumsal anlaşmalar ile öğrencilerine tek bir yayınevinin kaynağına muhtaç etmek yerine, ülkemizdeki en bilindik ve güvenilir yayınevleri ile öğrencilerin her türden kitap ihtiyacını ücretsiz bir şekilde karşılamaktadır. Kitaplarımız akıllı tahta uyumlu, video çözümlü z-kitaplar.

İnteraktif Sınıflar

Akıllı tahta içeriğine sahip tekno sınıflar ile öğrenmek kolaylaşıyor, konuların pekiştirilmesi hızlanıyor. Akıllı tahta ile uyumlu Z-kitaplar ile öğrenci dersi dilerse kitabından dilerse akıllı tahtadan takip edebiliyor. “Kara tahta mahkumiyetine HAYIR” 🙂

Ulaşım – Yakınız

Üsküp Eğitim Kurumları şubeleri Sefaköy’de, merkezi konumda olup ulaşım açısında zaman kaybettirmez. Rakiplerinize fark attıracak zamanı siz öğrencilerimize kazandırır.

Rehberlik, yalnız değilsin

Üsküp Eğitim Kurumları; rehberlik ve danışmanlık sistemiyle içinde bulunduğun süreçte sana sürekli destek olur. Aydınlatır, motive eder, yönlendirir.

Sefaköy’de an yakın şubemize bekliyoruz. İletişim sayfasına göz atın.